O mnie

Paulina Kubś

Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta zaburzeń seksualnych, arteterapeuta, coach, trener, psycholog kulturowy

Ukończyłam 5-letnie magisterskie studia z Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Somatoterapii.
Po latach pracy psychoterapeutycznej z pacjentami w kryzysie, stworzyłam własną metodę pracy Interwencyjną Psychoterapię Systemowo – Kulturową.
Korzystam z całego bagażu wiedzy i zainteresowań, które zaczerpnęłam zarówno w trakcie studiów, jak i potem na stażach słuchając opowieści pacjentów oraz przyglądając się pracy zespołom specjalistów, szkoleniach oraz wynikającego z własnego samorozwoju zawodowego, jak i osobistego.
Jako, że moją pasją od lat jest kulturoznawstwo i religioznawstwo,  psychologia religii oraz psychologia kulturowa, pozwala mi to na łączenie wiedzy różnych dyscyplin teoretycznych. Interesuje mnie człowiek zanurzony w kulturze a więc ktoś kto funkcjonuje w szerokim kontekście/systemie, nie tylko rodzinnym ale także środowiskowym, kulturowym, religijno – duchowym oraz historycznym.

Wiedza z tego zakresu pomaga mi zobaczyć coś więcej niż tylko problem/objaw ale przede wszystkim to jaką pełni funkcję w życiu danej osoby. Daje też bazę pod wytyczne, które mogą pomóc wyjść z kryzysu i nauczyć się na nowo żyć po kryzysie.

Poza pracą jako zajmuję się szeroko rozumianą sztuką intuicyjną oraz pracą ze zwierzętami po traumie.