Yoga

Yoga indywidualna – sesja yogi indywidualnej dla osób, które chciałyby nauczyć się podstaw yogi aby móc potem praktykować samodzielnie lub pomoc w samodzielnej praktyce.

Yoga grupowa – sesja yogi grupowej, planuję regularne zajęcia dla małych grup, na razie dla maks. 4 osób. Proszę śledzić informacje na mojej stronie FB Mind and YogaArt. Na razie możliwe sesje przez Zoom.

Indywidualny plan praktyki – indywidualny dobór praktyki w zależności od potrzeb danej osoby. Polega to wpierw na przeprowadzeniu konsultacji, następnie ustaleniu programu i wspólnym jego omówieniu. Następnie istnieje monitorowania praktyki w zależności od potrzeb, zazwyczaj jest to raz w miesiącu. Sprawdza się dla osób początkujących, które chciałyby dopasować praktykę do swoich możliwości oraz potrzeb.

Warsztaty z yogi – weekendowe warsztaty z jogi, dwu lub trzydniowe, uczące bezpiecznej samodzielnej praktyki dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Nauka relaksacji, uważności, samoobserwacji oraz uwalniania emocji w bezpiecznie psychologicznie ramach. Przewiduję małe grupy. Bieżące informacje na stronie na FB Mind and YogaArt.